Řešení firmy MARCCRAB pro Vaše podnikání bez starostí!

Operativní leasing
na profesionální
myčku nádobí

Měsíční leasing MARCCRAB All-in-One

 • plná záruka po celou dobu pronájmu
 • kompletní servis a pravidelné prohlídky
 • pouze 1 akontační splátka
 • kompletní poradenství a zaškolení
 • možnost odkupu za zůstatkovou cenu
Jakou myčku preferujete?
Na jak dlouho si chcete myčku pronajmout?
PT-M
Již za
měsíčně bez DPH
Model

PT-M

Pořizovací cena

239 500 Kč bez DPH

Produktový list
UC-L
Již za
měsíčně bez DPH
Model

UC-L

Pořizovací cena

135 600 Kč bez DPH

Produktový list

Nejúčinnější a nejefektivnější mycí proces

Pro co nejdokonalejší výsledek nabízíme řadu dalších logistických prvků.
Podstavce
Podstavce*

Umístěte Vaši myčku do optimální pracovní výšky a vytvořte další úložný prostor, např. pro uschování nádrží mycích a oplachovaných prostředků. Otevřené i uzavřené podstavce v různých výškách, se zásuvkou i bez.

* pouze pro řadu UC

Úpravny vody
Úpravny vody

Usazeniny. Šmouhy. Skvrny. Vápenné usazeniny negativně ovlivňují účinek mycího a oplachového prostředku a trvale poškozují stroj. Problémem je kvalita vody – řešením je profesionální úprava vody.

Oplachová chemie
Oplachová chemie

Vysoce účinný sortiment mycích a hygienických produktů pro brilantní výsledek. Jsou přesně přizpůsobeny různým typům znečištění a nádobí, úsporné, co se týká spotřeby a vzájemně dokonale sladí v rámci sortimentu.

Mycí koše
Mycí koše

Mají rozhodující vliv na kvalitu mého výsledku a výšku provozních nákladů. V systému PT dvojitý stojan - mytí ve dvou úrovních pro ještě větší flexibilitu. Rádi Vám poradíme, který koš je optimální pro Vaše požadavky.

… a mnoho dalšího vybavení profesionálních mycích systémů

Známe nejrůznější kuchyně po celém světě. Víme, co je důležité při mytí a co při tom musíte zvážit. Společně analyzujeme Vaše procesy, naplánujeme Vaši potřebu a optimální vybavení. Zorganizujeme Váš mycí provoz, optimalizujeme mycí logistiku a provedeme instruktáž a školení pro Vaše zaměstnance. Pomůžeme Vám, aby byl Váš mycí proces navrhnut co nejúčinněji.

Výhody operativního pronájmu

Vše máte v jedné měsíční splátce
Zdarma sjednání smlouvy o pronájmu
– bez poplatku
Servis do 48 hodin a pravidelná údržba
Nestaráte se o pojištění
Prodejem to nekončí - zaškolení obsluhy a další poradenství
Trvání pronájmu dle individuálních požadavků – 24 a 36 měsíců
Plná záruka po dobu pronájmu myčky nádobí
Pouze 1 akontační splátka
Operativní leasing můžete dát do nákladů a snížit si daňový základ
MARCRAB
Doporučuji myčky nádobí
s operativním leasingem
MARCCRAB All-in-One
Myjí rychle a bezvadně čistě, jsou absolutně spolehlivé a šetrné k nádobí. Tím vykonávají to, co si přeje každý šéf kuchyně: z mytí si nemusím dělat těžkou hlavu! A mohu se soustředit na to podstatné: na přípravu mých pokrmů.
MARCRAB MARCRAB

4 jednoduché kroky

ke sjednání smlouvy o pronájmu myčky nádobí s výhodami MARCCRAB All-in-One
 1. Odborně Vám poradíme při výběru pronajímané myčky, aby spolehlivě plnila Vaše požadavky. Myčky Winterhalter Vám také můžeme předvést v našem showroomu v Plzni nebo Českých Budějovicích.

 2. S pronájmem pomocí MARCCRAB ALL IN ONE není spojená žádná počáteční investice na pořízení myčky. Platíte pouze měsíční poplatky za pronájem. Smlouvu o pronájmu můžete uzavřít dle Vašeho výběru na 24, 36, 48 nebo 60 měsíců. S výběrem délky pronájmu Vám pomůžeme v rámci bezplatného poradenství a vybereme pro Vás nejvhodnější řešení. Po celou dobu pronájmu je myčka v záruce, můžete tak získat prodlouženou záruku zdarma až na 5 let. Poradenství při výběru myčky a sjednání smlouvy je bez poplatku – zdarma.

 3. Současně se smlouvou o pronájmu se uzavírá servisní smlouva, která zákazníkovi garantuje celou řadu provozních a technických výhod. Na základě této smlouvy jsou veškeré náklady spojené s provozem myčky poskytované zdarma, v rámci poplatku za pronájem. Především jde o půlroční pravidelnou údržbu myčky s garancí servisu do 48 hodin včetně technické podpory – vše po celou dobu pronájmu. Dále zahrnuje veškeré servisní činnosti jako jsou pravidelné prohlídky a případné dodávky náhradních dílů.

 4. Po sjednání pronájmu neprodleně provádíme instalaci Vámi vybrané myčky v místě plnění – u zákazníka. Součástí instalace je samozřejmě zaškolení v obsluze. Sjednanou cenu za pronájem 100% garantujeme po celou dobu pronájmu, tedy až na 3 roky dopředu.

  Po skončení pronájmu myčky je možný odprodej stroje za zůstatkovou cenu. Zákazníci však většinou preferují výměnu za nový – výkonnější stroj a prodloužení pronájmu na další období.

Pro rok 2024 máme k zapůjčení pouze 50 myček, tak neztrácejte čas!

Často kladené dotazy

Mohu si v průběhu operativního leasingu myčku vyměnit za vyšší řadu?

Celý produkt je navržen tak, abyste vždy měli v provozovně ten model, který nejlépe uspokojí poptávku vaší kuchyně. Pokud vaše restaurace nebo provozovna poroste, tak není problém kdykoliv během trvání operativního leasingu, vyměnit model myčky za vyšší řadu.

Mohu si po ukončení operativního leasingu myčku odkoupit? Za kolik?

Ano můžete. Odkupní zůstatková cena je 20 % z pořizovací ceny.